Kształcenie świadomego artysty, który będzie nie tylko doskonałym tancerzem klasycznym, ale przede wszystkim wszechstronnie wykształconym człowiekiem. Dlatego działamy zgodnie z autorską metodą szkoły sztuk wykreowaną przez Annę Niedźwiedź. Ten sposób zakłada, iż artyście potrzebne są rozmaite edukacyjne bodźce. Stąd w naszej szkole zapewniamy nie tylko profesjonalne zajęcia tańca, ale także zajęcia w zakresie sztuk pokrewnych – akrobatyki, śpiewu, gry na instrumencie, scenografii, zajęć teoretycznych.

W najbliższych miesiącach zaprosimy naszych uczniów (oraz dzieci i młodzież spoza naszej szkoły) na \wyjątkowe warsztaty akrobatyczne prowadzone przez wybitnych instruktorów znanych szerszej publiczności chociażby z programu telewizyjnego “Mam talent” – duet Delfina i Bartek

PROWADZĄCY

Duet Delfina i Bartek

Delfina Przeszłowska – tancerka i akrobatka. Trenowała taniec przez 11 lat, po czym rozpoczęła przygodę z akrobatyką. Zdobyła m.in. II miejsce na Mistrzostwach Świata i III na Mistrzostwach Europy w formacjach tanecznych. Wraz z Bartkiem zwyciężyła 5 edycję programu “Mam talent”.

Bartek Byjoś – akrobata, który swojej pasji oddaje się od 12 roku życia, ale także startuje jako zawodnik Fitnessu Gimnastycznego Mężczyzn. Obecnie jest 5-krotnym Mistrzem Polski, srebrnym i brązowy medalistą Mistrzostw Europy, a także zajął IV miejsce na Mistrzostwach Świata. Wraz z Delfiną zwyciężył 5 edycję programu “Mam talent”.