logo-pasek

Zapraszamy do subskrypcji Biuletynu Szkoły Baletowej Anny Niedźwiedź – będziesz na bieżąco wiedział co dzieję się w Szkole i nie ominą Cię żadne ważne wydarzenia. W każdej chwili możesz się wypisać. Po zapisaniu czekaj cierpliwie na kolejny numer Biuletynu, który wysyłany jest pod koniec każdego miesiąca.

Biuletyn wysyłamy zwykle pod koniec miesiąca kalendarzowego. Zdarza się że ląduje on w spamie lub folderze z ofertami – prosimy zwrócić na to uwagę. Do nadawania Biuletynu używany jest adres: info@szkolabaletowa.poznan.pl.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w adresie e-mail w celu dystrybucji Biuletynu przez Szkołę Baletową Anny Niedźwiedź.
Administratorem danych osobowych jest Szkoła Baletowa Anny Niedźwiedź z siedzibą w Poznaniu 60-855, ul. Mansfelda 4.
Użytkownikowi przysługuje prawo wglądu do swoich danych osobowych przetwarzanych przez Szkołę Baletową Anny Niedźwiedź, prawo do ich poprawiania oraz do rezygnacji z otrzymywanych subskrypcji. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Szkoły Baletowej Anny Niedźwiedź na wskazany przeze mnie adres email, za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej, informacji w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. z 2002 r. nr 144 poz. 1204 ze zm.).
* – pole obowiązkowe