23 kwietnia 2016r.

Szkoła Baletowa Anny Niedźwiedź, Niepubliczna Szkoła Sztuki Tańca, Szkoła Artystyczno-Akrobatyczna zapraszają wszystkich na Drzwi Otwarte.
W sobotę 23 kwietnia będzie można zwiedzić poszczególne szkoły, poznać program nauczania, obejrzeć uczniów podczas zajęć. Zapraszamy rodziców i wszystkie dzieci oraz młodzież kochające taniec i sztukę, mające marzenia i chcące rozwijać piękne pasje.

To okazja, by nas poznać, zobaczyć w jakich warunkach uczą się dzieci i jakie mają osiągnięcia – mówi Anna Niedźwiedź założycielka szkół. – U nas uczniowie nie tylko ćwiczą, ale także są artystami występującymi w Teatrze Wielkim i Teatrze Muzycznym w Poznaniu oraz na scenie Auli im.B. Czajkowskiego. Wspólnie wychodzimy także do teatru, filharmonii i jeździmy na obozy, co pozwala nam na tworzenie wielkiej kochającej się artystycznej rodziny.

W programie Drzwi Otwartych

  • 10:30 – 13:00 – zwiedzanie Szkoły, podczas którego będzie można zapoznać się z programem nauczania i obejrzeć przykładowe lekcje z tańca klasycznego, akrobatyki, tańca ludowego, contortion, akrobatyki aerial (szarfy, koło), nauki gry na pianinie, lekcji śpiewu i malarstwa
  • 12:00 – 12:30 – spotkanie informacyjne, rozmowy Rodziców i Opiekunów z Dyrekcją Szkoły, podczas którego dzieci mają możliwość uczestniczenia w warsztatach z akrobatyki i warsztatach malarstwa
  • ok. 14:00 – planowane zakończenie

Nabory i testy kwalifikacyjne do Szkół odbędą się w sobotę 11 czerwca w godzinach 14:30 – 18:00. W Dniu Drzwi Otwartych przyjmujemy zgłoszenia (liczba miejsc ograniczona) Spotkanie odbywać się będzie w gmachu szkół przy ul. P. Mansfelda 4, Poznań (wejście A).

Egzamin do Niepublicznej Szkoły Sztuki Tańca w Poznaniu

Informacje na temat egzaminu do Niepublicznej Szkoły Sztuki Tańca w Poznaniu – kliknij

 


 

Drzwi otwarte - szkoła akrobatyczna