6 maja 2017r.

Szkoła Baletowa Anny Niedźwiedź, Niepubliczna Szkoła Sztuki Tańca, Szkoła Artystyczno-Akrobatyczna zapraszają na Drzwi Otwarte.

W sobotę 6 maja (11:00-13:30) można będzie zwiedzić poszczególne szkoły, poznać program nauczania, obejrzeć uczniów podczas zajęć i przede wszystkim poznać nasz artystyczny świat! Zapraszamy rodziców i wszystkie dzieci oraz młodzież kochające taniec i sztukę, mające marzenia i chcące rozwijać piękne pasje.

To okazja, by nas poznać, zobaczyć w jakich warunkach uczą się dzieci oraz młodzież i podziwiać ich osiągnięcia – mówi Anna Niedźwiedź, założycielka szkół. – U nas uczniowie nie tylko ćwiczą, ale także są artystami występującymi w Teatrze Wielkim w Poznaniu oraz niebawem na własnej scenie – budyjemy bowiem wyjątkowy Teatr Cortiqué. Wspólnie wychodzimy na spektakle baletowe, koncerty i jeździmy na obozy, co pozwala nam na tworzenie wielkiej, kochającej się, artystycznej rodziny.

W programie Drzwi Otwartych:

  • 11:00 – 13:00 – zwiedzanie Szkoły, podczas którego będzie można zapoznać się z programem nauczania i obejrzeć przykładowe lekcje z tańca klasycznego, akrobatyki, tańca ludowego, contortion, akrobatyki aerial (szarfy, koło), nauki gry na pianinie
  • 12:00 – 12:30 – rozmowy Rodziców i Opiekunów z Dyrekcją i Pracownikami Szkoły, którzy odpowiedzą na wszelkie pytania
  • 12:30-13:30rekrutacja na rok szkolny 2017/2018
  • ok. 14:00 – planowane zakończenie

Zapisz się na rekrutację!