Rusza klasa przygotowawcza!

Magia sztuki działa nieprzerwanie, a dziecięca pasja do świata tańca to ogromna siła. Skąd takie wnioski? Prowadzi do nich zainteresowanie edukacją w naszej szkole, które nie gaśnie, choć początek roku daleko za nami.

Chęć rozpoczęcia nauki tańca klasycznego to z pewnością także efekt niezwykle udanej premiery widowiska “Naturalion Ku Słońcu”. Liczne pospektaklowe telefony i wiadomości z pytaniami o naukę tańca klasycznego, to najlepszy dowód nie tylko na sukces tego widowiska, ale przede wszystkim na piękno artystycznego ruchu.

Postanowiliśmy więc wyjść naprzeciw marzeniom przyszłych artystów i wraz z rozpoczęciem drugiego semestru nauki powołać do życia klasę przygotowawczą. Grupę, która pokaże uczniom magię tańca i zaprosi ich do świata sztuki. Przygotuje do kolejnego, pełnego już, roku edukacji baletowej.

Wszystkich zainteresowanych udziałem w spotkaniu z komisją, zachęcamy do wypełniania formularza i kontaktu z sekretariatem, który wyznaczy termin spotkania rekrutacyjnego.

Kandydatów zapraszamy na egzamin w odpowiednich strojach i fryzurze (gładkie uczesanie, koszulka przylegająca do ciała, legginsy i skarpetki lub baletki) – nic przecież nie powinno przyćmiewać fizycznych predyspozycji dzieci i młodzieży.

przygotowawcza