Półkolonie w Poznaniu - kolonia cyrkowa!

Półkolonia w Poznaniu – kolonia cyrkowa

Lato pełne radości, wypoczynku i ciekawych zajęć. Wszystko to czeka na uczestników jedynych w Poznaniu wakacji  cyrkowych organizowany przez Szkołę Baletową Anny Niedźwiedź!

I TURNUS 6-10.07

II TURNUS 17 – 21.08

Podczas tygodnia spędzonego w Szkole Baletowej Anny Niedźwiedź na Jeżycach uczestnicy Cyrkowych Wakacji z Tańcem i Sztuką będą mogli wziąć udział m.in. w:

• zajęciach żonglerki,
  • zajęciach akrobatycznych (szarfy, ekwilibrystyka),
  • zajęciach tanecznych.

Dzieci będą obejrzą projekcję filmu w Teatrze Cortique Anny Niedźwiedź, będą mogły poznać akcesoria i przyrządy akrobatyczne i poznają tajniki pracy w cyrku!

Ich przewodnikiem po cyrkowym świecie będzie Łukasz Banach – akrobata, żongler, który od siedemnastu lat trenuje gimnastykę sportową. Był wielokrotnym finalistą mistrzostw Polski w tej dziedzinie. Jeździ na monocyklu, chodzi po linie, spaceruje na szczudłach, żongluje piłkami, obręczami, maczugami, kręci diabolo i flowerstickami, tańczy z ogniem.

W świat tańca i akrobatyki powietrznej wprowadzą uczestników półkolonii pedagodzy Szkoły Baletowej Anny Niedźwiedź.

Półkolonia w Poznaniu – szczegóły

Pory zajęć: Zajęcia odbywać się będą od 9:00 do 15:00, jednak dziecko można będzie dowieźć na godzinę 7:00 i odebrać do godziny 16:00. W godzinach, gdy nie będą odbywać się zajęcia, nasi opiekunowie będą zajmowali się dziećmi w ramach zajęć świetlicowych.

Posiłki: Uczestnikom wakacji zapewniamy obiady. Menu uwzględnia wszelkie nietolerancje pokarmowe. Dzieci i młodzież zabierają ze sobą śniadanie i podwieczorek- codziennie

Wiek uczestników: Na wakacje mogą zapisywać się dzieci od 6 roku życia.

Miejsce zajęć: Szkoła Baletowa Anny Niedźwiedź w Poznaniu, ul.Mansfelda

Zapisów można dokonać TUTAJ

Uczestnikom zapewniamy:

• pełną opiekę od 7:00-16:00 oraz zajęcia dydaktyczne 9:00-15:00;
  • wyżywienie – zapewniamy jeden posiłek ciepły oraz wodę (śniadanie i podwieczorek dziecko przynosi ze sobą);
  • wykwalifikowaną kadrę wychowawców oraz pedagogów;
  • profesjonalnie wyposażone sale do zajęć tanecznych i akrobatycznych/gimnastycznych;
  • ubezpieczenie NNW wszystkich uczestników;
  • ciekawy program dydaktyczno-rekreacyjny.

Półkolonia w Poznaniu – płatnościKoszt turnusu:

630zł – uczestnicy spoza Szkoły
600zł – uczniowie NSST, SBAN, SAA
550zł – rodzeństwo

1. Zgłoszenia przyjmujemy do 23.06.2020  (przy zgłoszeniu obowiązuje wpłata 200 zł). Płatność całościowa do dnia 30.06.2020 roku.
  2. Płatność w Recepcji Szkoły (gotówka) lub przelewem na konto: 4010 3000 1901 0985 3000 4200 92 (Posiadacz rachunku: Szkoła Baletowa Anny Niedźwiedź, ul. Petera Mansfelda 4, 60-855 Poznań)
  3. Prosimy w tytule wpłaty podać: „Wakacje z Tańcem i Sztuką – 2020” oraz imię i nazwisko uczestnika z datą turnusu.

Pytania? Wątpliwości?

Zapraszamy do kontaktu z Sekretariatem

Tel. 511 901 162 (II piętro)

info@szkolabaletowa.poznan.pl