Razem odkryjmy piękno artystycznego ruchu!

Wszystkich rozważających podjęcie edukacji artystycznej zapraszamy do naszych placówek – razem odkryjmy piękno sztuki!

Nabór:

Egzaminy do Niepublicznej Szkoły Sztuki Tańca w Poznaniu oraz rekrutacja do Szkoły Baletowej Anny Niedźwiedź i Szkoły Artystyczno – Akrobatycznej odbywają się we wrześniu 2017 roku.

Zapisz się na spotkanie z komisją i umów na odpowiadający Ci termin! Wypełnij w tym celu ten FORMULARZ.

Oto nasze Szkoły:

Pasja i rozwój

Szkoła Baletowa Anny Niedźwiedź – nasze wieloletnie doświadczenie pozwoliło na stworzenie programu optymalnego dla rozwoju dzieci zafascynowanych pięknem baletu. Zwinność, gracja w ruchach i większa świadomość ekspresywnych możliwości własnego ciała – to tylko część korzyści, które daje nauka w tej placówce. Więcej informacji – kliknij.

Ruch i artyzm

Szkoła Artystyczno-Akrobatyczna – w tej placówce można poznawać m.in. tak unikatowe dyscypliny artystyczne jak gimnastyka artystyczna, gimnastyka contortion (tzw. dziewczynki gumy) i gimnastyka aerial (tzw. gimnastyka powietrzna – szarfa, kółko trapez). Te aktywności znakomicie rozwijają fizyczne i artystyczne predyspozycje dzieci i młodzieży. Więcej informacji – kliknij.

Profesjonalizm

Niepubliczna Szkoła Sztuki Tańca w Poznaniu – jednym z głównych celów NSST jest wykształcenie dyplomowanych, zawodowych tancerzy. Dzięki doświadczeniu zdobywanemu podczas licznych szkolnych spektakli, nasi absolwenci są doskonale przygotowani do występów scenicznych. Więcej informacji – kliknij.

Oferta dodatkowa

Pilates, stretching, joga – wszystkie te zajęcia pomagają utrzymać dobrą kondycję i sprawność fizyczną. Stanowią one świetny trening ciała oraz znakomite uzupełnienie dla akrobatyki i tańca klasycznego, sprzyjając przyspieszeniu postępów w obu tych dziedzinach. Co ciekawe, prowadzimy także grupy zajęciowe dla osób dorosłych – nigdy nie jest bowiem za późno, aby zadbać o doskonałą kondycję ciała. Więcej informacji – kliknij.

W razie pytań, prosimy o kontakt z sekretariatem szkoły. Do zobaczenia w roku szkolnym 2017/18!