Naturalion ku Słońcu

Kup bilet

Kto w środku zimy nie chciałby poczuć słonecznego ciepła na twarzy? Kto z ochotą nie wybrałby się w pełną magii podróż? Kto pozostałby obojętny na artystyczne wrażenia? Zdaje się, że trudno o taką postać. Wyprawa do świata sztuki to bowiem propozycja niezwykle kusząca zwłaszcza wtedy, gdy aura nie sprzyja rzeczywistym wędrówkom. Zanim jednak się w nią udamy, powinniśmy jak przed każdą inną podróżą, zatroszczyć się o bilet. Tym razem mowa jednak nie o wejściówkach na pokład samolotu czy pociągu, ale o biletach teatralnych.

Już od 12 października 2016 roku (od godziny 14.00) za pośrednictwem serwisu Bilety24.pl można będzie nabyć bilety na nasze premierowe spektakle „Naturalion ku Słońcu”, które odbędą się 18 i 19 grudnia w Auli im. B.Czajkowskiego. Podczas wystawień na scenie podziwiać będziemy zapierające dech w piersiach ewolucje akrobatyczne w towarzystwie pomysłowej choreografii opartej na tańcu klasycznym. Moc wrażeń zarówno dla młodych widzów, jak i starszych odbiorców gwarantowana!

Zachęcamy Państwa do szybkiej rezerwacji i wykupu miejscówek. Aby dokonać rezerwacji dla grupy należy skontaktować się mailowo z adresem partner@bilety24.pl lub zadzwonić pod numer 61 642 90 30 (linia telefoniczna pracuje od pon.- pt. od 8.00-16.00) Nasze doświadczenie pokazuje, iż bilety na szkolne widowiska potrafią znikać w zaskakującym tempie. To dla nas powód do ogromnej radości i dumy. Pokazuje bowiem, że tworzone przez Panią Dyrektor Annę Niedźwiedź artystyczne propozycje magnetyzują publiczność i skutecznie zapraszają do świata sztuki