Dla nas akrobatyka to dziedzina sztuki.

Naszym uczniom gwarantujemy nie tylko profesjonalne zajęcia akrobatyczne prowadzone przez doświadczoną i utytułowaną kadrę, ale przede wszystkim, jako jedyna placówka w Polsce, umożliwiamy podopiecznym prezentowanie swoich umiejętności na teatralnych scenach. (Teatr Cortiqué, Teatr Wielki w Poznaniu)

Realizujemy autorski program edukacyjny stworzony przez Annę Niedźwiedź, założycielkę Szkoły, który zainspirowany został amerykańskim modelem kształcenia i za swoje centrum uważa praktykę sceniczną. Nasi uczniowie umieją więc nie tylko perfekcyjnie wykonać odpowiednie figury akrobatyczne, ale przede wszystkim zaprezentować je na scenie.
 
Chcemy wszechstronnie edukować młodych ludzi poprzez sztukę i pokazywać im sceniczny świat. Po blisko dwudziestu pięciu latach pracy z uczniami wiem, jak wiele daje kontakt z teatrem i sztuką. Dzieci i młodzież otwierają się, pokonują lęk przed występami publicznymi, stają się samoświadome i pięknie dojrzewają
Dyrektor Szkoły, Anna Niedźwiedź

 
Na co dzień prowadzimy m.in. zajęcia akrobatyki, contortion, czy akrobatyki aerial (trapez, koło, chusta wertykalna). Dzięki współpracy z doświadczonymi pedagogami na czele z Panią Anną Suli (wieloletnią artystką cyrkową) oraz unikatowej budowie sali ćwiczeń (specjalna konstrukcja umożliwiająca podwieszanie) zajęcia akrobatyki powietrznej należą do jednych z najbardziej prestiżowych i obleganych przez uczniów.

Bliska jest nam idea nowego cyrku, stąd w naszej ofercie obok zajęć akrobatycznych (omawiamy je szerzej w zakładce „Program”), znalazły się warsztaty pantomimy, szczudlarstwa, żonglerki, jazdy na monocyklu czy klownada.

Chcemy, aby nasi uczniowie mogli bezpiecznie trenować, stąd z dostępnego sprzętu i stylów nauczania wybieramy wyłącznie te bezkontuzyjne. Ważne, aby młody adept artystycznego ruchu mógł regularnie występować na scenie i rozwijać umiejętności bez obaw o przerwy w treningach spowodowane urazami. W naszej Szkole bezpiecznie kształcimy i rozwijamy młode talenty.

Dołącz do naszej Szkoły. Poznaj artystyczny świat!

Kliknij i zapisz się!