• Anna Niedźwiedź – dyrektor Szkoły

  Anna Niedźwiedź

  Absolwentka Państwowej Szkoły Baletowej im. Feliksa Parnella w Łodzi, ukończyła studia wyższe na Wydziale Pedagogiki Baletu na Akademii Muzycznej im. Fryderyka Chopina w Warszawie. Tancerka Teatru Wielkiego i Muzycznego w Poznaniu. Od 1994 roku pedagog tańca klasycznego, choreograf. Przez 15 lat uczyła tańca klasycznego również dzieci niesłyszące. Założycielka pierwszej szkoły akrobatycznej przy szkole baletowej w Poznaniu, twórczyni ponad 20 spektakli baletowych. Jej zamiłowanie do akrobatyki artystycznej wzięło się z poszukiwań wyjątkowych środków wyrazu i niecodziennych połączeń romaitych dziedzin sztuki z tańcem klasycznym.

 • Anna Suli – z-ca dyrektora ds. metodycznych

  Anna Suli

  Wykształcenie zdobywała w Państwowej Szkole Baletowej w Poznaniu, Studium Cyrkowym w Julinku i w Wyższej Szkole Pedagogiki i Administracji (ukończone dwa kierunki: Edukacja wczesnoszkolna i przedszkolna, Zarządzanie oświatą). Pracowała m.in w Teatrze Muzycznym w Poznaniu, Circus Krone w Niemczech, Circuz Renz w Holandii. Uczyła także także tańca klasycznego i prowadziła zajęcia fitness. Wielokrotnie nagradzana. Do najważniejszych osiągnięć należy chociażby nagroda Prezydenta Miasta Poznania za wyróżniające osiągnięcia w pracy dydaktycznej, wychowawczej, opiekuńczej i organizacyjnej; nagroda Prezesa Pro Sinfoniki Alojzego Łuczaka; nagroda i wyróżnienie w 42. Turnieju Pro Sinfoniki pt.:”Ach, jak ten duch pięknie gra”.

 • Wiera Szymańska

  Wiera Szymańska

  Ukończyła Szkołę Estradową w Moskwie. Przez wiele lat występowała jako artystka cyrkowa w Rosji. Pracowała m.in. w Filharmonii w Permie występując jako kobieta-guma, a także w numerach akrobatycznych i iluzjonistycznych. Potrafi nauczyć każdego, jak dbać o siebie, jak w pełni i świadomie kontrolować własne ciało, jak nie bać się ruchu i wysiłku.

 • Julia Bytniewska

  Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu (specjalizacje: trener gimnastyki artystycznej, trener przygotowania motorycznego, instruktor żeglarstwa). Przez 11 lat trenowała w Klubie “Dąbrówka” MKS w Poznaniu i brała udział w zawodach krajowych i międzynarodowych (posiada klasę mistrzowską jako zawodniczka). Jej pasję stanowi żeglarstwo, któremy poświęca każdą wolną chwilę (tej dyscypliny naucza także podczas obozów organizowanych przez Akademię Wychowania Fizycznego – posiada kwalifikacje wychowawcy kolonijnego, kierownika obozu oraz ratownika WOPR). Prowadzi także sekcję gimnastyki w klubie sportowym “Unia Swarzędz” (tworzy program nauczania oraz choreografię)

 • Nikodem Odlanicki-Poczobutt

  Wielokrotnie nagradzany zawodnik akrobatyki i lekkoatletyki. Skacząc o tyczce zdobył m.in. III miejsca podczas Mistrzostw Polski w Toruniu (2010), II miejsce podczas Halowych Mistrzostw Polski w Spale (2012), III miejsce podczas Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w Krakowie (2012). Jako akrobata, skacząc na trampolinie zajął podczas Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży organizowanej przez Dolny Śląsk I miejsce w kategoriach: indywidualnej, synchronicznej, drużynowej.

 • Jagoda Buczkowska

  Posiada klasę mistrzowską w akrobatyce sportowej (mistrzyni Polski w układzie z maczugami, wicemistrzyni Polski w układzie z obręczą, zdobywczyni trzeciego miejsca na mistrzostwach Polski w układzie z piłką). W latach 2011-2015 była członkinią kadry narodowej (uczestniczyła w obozie kadry w ośrodku przygotowań olimpijskich), wielokrotna medalistka na arenie międzynarodowej.

  Artystyczne umiejętności prezentuje na scenie Teatru Cortiqué w Poznaniu, gdzie można ją oglądać w spektaklu “Naturalion ku Słońcu” oraz “Cylia”.

 • Anita Kubiak

  Gimastykę artystyczną trenowała przez 11 lat i jako juniorka była zawodniczką kadry narodowej. W 2002 oraz 2003 roku zdobyła II miejsce na międzynarodowym turnieju w gimnastyce artystycznej w Szamotułach. w 2006r III miejsce na Mistrzostwach Polski Juniorek w układach zbiorowych. w 2010 roku zdobyła klasę mistrzowską. Jest absolwentką Akademii Wychowania Fizycznego na kierunku sport. Od pięciu lat prowadzi zajęcia gimnastyki artystycznej.

 • Przemysław Grządziela

  Po ukończeniu Gdańskiej Szkoły Baletowej przez siedemnaście lat pracował zawodowo jako solista baletu m.in. w Operze Bydgoskiej, Polskim Teatrze Tańca w Poznaniu pod dyrekcją Conrada Drzewieckiego, a następnie Ewy Wycichowskiej, Operetce Wrocławskiej oraz był aktorem-mimem we Wrocławskim Teatrze Pantomimy Henryka Tomaszewskiego. Obecnie nadal tańczy gościnnie w spektaklach Polskiego Teatru Tańca i Teatru Wielkiego w Poznaniu oraz odbywa liczne zagraniczne podróże wraz ze swoim Teatrem Pinezka. Pedagog o wyjątkowej charyzmie.

 • Polecany przez szkołę doskonały fizjoterapeuta Konrad Michalak

  Konrad Michalak - fizjoterapeuta

  Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu na kierunku fizjoterapia.
  Ukończył szkolenie w International Academy of Orthopedic Medicine (IAOM) z zakresu medycyny ortopedycznej i terapii manualnej, kursy współczesnych metod diagnozy i leczenia tkanek miękkich oraz masażu tkanek głębokich. Zajmuje się diagnozą i leczeniem stanów bólowych, pourazowych, przeciążeniowych w układzie mięśniowo-stawowo-więzadłowym oraz korekcją wad postaw. Kontakt: 791818917