Jak stać się uczniem naszej szkoły?

Przygotowaliśmy trzy drogi rekrutowania nowych członków naszej społeczności:

 • Dzieci w wieku 3-5 lat zapisywane są do grup zajęciowych na podstawie zgłoszenia rodzica i zgodnie z liczbą miejsc w klasach. Przy podejmowaniu decyzji, Pani Dyrektor w porozumieniu z pedagogami, zwraca uwagę na ewentualne doświadczenie taneczne ucznia (niektóre dzieci ćwiczyły taniec klasyczny zanim zdecydowały się dołączyć do naszej szkoły) i jego wiek. Zajęcia dla dzieci odbywają się bowiem w grupach utworzonych ze względu na umiejętności i dojrzałość ucznia.
 •  

 • Dzieci i młodzież od 6 do 17 roku życia zapraszamy do wzięcia udziału w spotkaniu rekrutacyjnym. Podczas jego trwania komisja ocenia indywidualne predyspozycje ucznia i proponuje grupę zajęciową, w której młody artysta ma największe szanse na rozwój. Dzieci i młodzież o wyjątkowych predyspozycjach, kierowane są wówczas do Niepublicznej Szkoły Sztuki Tańca w Poznaniu.
 •  

 • Osoby dorosłe są także mile widziane w naszej szkole. Zapraszamy je do samodzielnego wyboru zajęć i wzięcia udziału w lekcjach próbnych (Na pierwszą lekcję wymagany jest wygodny strój ćwiczebny i białe płócienne baletki lub skarpetki). Jeśli dobrze czują się w wybranej grupie, dołączają do jej członków . Jeśli nie, oferujemy im inne możliwości i pomagamy w decyzji. Najważniejsze przecież, aby nauka baletu odbywała się w komfortowej atmosferze.
 •  

  Terminy i ważne informacje

  Właściwy nabór do Szkoły odbywa się w maju, czerwcu i we wrześniu. Wszystkie osoby zainteresowane rekrutacją w innym momencie roku, serdecznie zapraszamy do kontaktu w celu umówienia indywidualnego spotkania. Zapisy droga mailową, telefoniczną lub przez formularz dostępny na stronie Kontakt.
   
  Zastanawiasz się? Masz wątpliwości? Zajrzyj do odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania – kliknij: FAQ.