Skąd promieniuje piękno spektakli realizowanych przez naszą Szkołę pod artystycznym okiem Anny Niedźwiedź? Czy ich sukces gwarantuje udział znakomitych tancerzy? A może kluczem do scenicznej tajemnicy są niepowtarzalne, operowe głosy? Udział wybitnych akrobatów? Niezwykłej urody charakteryzacje sceniczne?

Nasza tajemnica tkwi we… współpracy. Żaden z artystycznych talentów w odosobnieniu nie zapewniłby widzom takich emocji, jak ich harmonijny występ. Energetyczna muzyka bez perfekcyjnego ruchu nie byłaby tym samym, co połączenie lekkiego tańca i melodyjnych dźwięków. Dzieło powstałe w wyobraźni kompozytora i reżysera bez inspiracji płynących ze strony wykonawców, nigdy nie byłoby tak wielowymiarowe i głębokie. Nie miałoby indywidualnego charakteru, mocy, wyrazu. Wszak najpiękniejszy nawet kostium sceniczny bez wykonawcy jest tylko zbitką materiału.

Inspiruje nas talent, dlatego chcemy wciąż poznawać nowych artystów i podziwiać ich niezwykłe umiejętności. Zapraszamy więc wszystkie uzdolnione osoby do kontaktu z naszą Szkołą za pośrednictwem FORMULARZA. Odpowiadając na kilka pytań w nim zawartych, zyskują Państwo pewność, że z uwagą przeczytamy i z pewnością zapamiętamy Państwa artystyczne osiągnięcia. Kto wie, może spotkamy się przy realizacji kolejnych szkolnych przedsięwzięć? Rozpoczniemy wspólną artystyczną przygodę? Zachęcamy do zostawienia po sobie śladu w naszej skrzyni talentów!

Jesteśmy otwarci na wszystkie osoby, które posiadają umiejętności sceniczne. Myślimy tu zarówno o artystach doświadczonych, utytułowanych, ale także o absolwentach szkół artystycznych czy ludziach, którzy nigdy nie odebrali scenicznej edukacji. Chętnie poznamy tancerzy, akrobatów, śpiewaków, choreografów, scenografów. Jeszcze chętniej osoby, które posiadają prawdziwie niespotykane umiejętności. Najchętniej zaś po prostu tych, którzy kochają sztukę. Szukamy bowiem przede wszystkim ciekawych osobowości, które tak jak my nie boją się scenicznego ryzyka i kochają rozwój.

wspolpraca