Szanowni Państwo,

przed nami kolejna edycja WARSZTATÓW MAKIJAŻU SCENICZNEGO!

Jest to niepowtarzalna okazja, aby kreatywnie spędzić z dzieckiem sobotnie popołudnie, ucząc się przy okazji, jak wykonać profesjonalny makijaż sceniczny – wyraziste kreski, odpowiednie łączenie kolorów i inne makijażowe triki już nigdy nie sprawią Państwu problemu! Warsztaty prowadzone będą przez specjalistów w dziedzinie charakteryzacji, na co dzień pracujących w Teatrze Wielkim – Monikę Jastrzębską oraz Dariusza Kubiaka. Spotkanie dedykowane jest dla rodziców, których dzieci występują w premierowym spektaklu “Naturalion dookoła Świata”, jednak zapraszamy na nie także tych, którzy po prostu chcą poznać tajniki wykonywania makijażu scenicznego. Specjaliści odkryją przed Państwem świat charakteryzacji – pokażą, jak szybko i w prosty sposób wykonać staranny, przyciągający wzrok makijaż, który pięknie będzie grał w teatralnym świetle.

Poniżej podajemy szczegóły dotyczące warsztatów:

Termin: 12 maja 2018 roku
Godzina: 12:30 (grupa I) lub 13:30 (grupa II)
Miejsce: Szkoła Baletowa Anny Niedźwiedź, ul. Petera Mansfelda 4, 60-855 Poznań
Opłaty można dokonywać gotówką w Recepcji Szkoły lub przelewem na konto:
Szkoła Baletowa Anny Niedźwiedź,
ul. Petera Mansfelda 4,
60-855 Poznań)

Osoby zainteresowane, prosimy o zgłaszanie się poprzez formularz ZAPISY lub drogą mailową na adres: info@szkolabaletowa.poznan.pl, w tytule wpisując: “Warsztaty Makijażu Scenicznego 2018 – imię i nazwisko dziecka”, do dnia 7 maja 2018 roku.