Twoje wsparcie procentuje

Twoje wsparcie procentuje, bo przy okazji corocznych rozliczeń podatkowych zachęcamy do przekazania 1% podatku na rzecz Fundacji Artystyczno- Edukacyjnej Anny Niedźwiedź.

Co zrobić, aby przekazać 1% podatku na Fundację?

Należy wypełnić PIT, a w formularzu rozliczeniowym uzupełnić dane:

Fundacja Muzyczna Apollo, KRS 0000217999

z dopiskiem: Szkoła Baletowa Anny Niedźwiedź

Edukacja poprzez praktykę sceniczną jest misją naszej szkoły. Dzięki temu uczniowie odkrywają swoje pasje, rozwijają talenty, obcują ze sztuką i zdobywają zawód.

Twoje wsparcie procentuje!

Przy okazji corocznych rozliczeń podatkowych zachęcamy do przekazania 1% podatku na rzecz Fundacji Artystyczno- Edukacyjnej Anny Niedźwiedź.

Wsparcie procentuje, a marzenia nie mają horyzontów! Przekonujemy się o tym codziennie w naszej szkole, patrząc, jak nasi uczniowie uczą się od siebie wzajemnie i robią ogromne postępy w sali baletowej i na scenie Teatru Cortiqué.

• Przekazane środki wspomogą działalność szkoły i Teatru Cortiqué oraz wartościowych projektów artystycznych.