Zajęcia dla dorosłych

Jeśli marzysz o tym, aby poznać podstawy tańca klasycznego lub kontynuować naukę na poziomie średnio zaawansowanym i zaawansowanym, to te zajęcia są dla Ciebie! Lekcje odbywają się w profesjonalnych salach baletowych i prowadzone są przez wykwalifikowanych pedagogów i tancerzy.  W zajęciach dla dorosłych można uczestniczyć niezależnie od wieku i umiejętności.

 

Chcesz poznać szczegóły zajęć? Zadzwoń do nas lub napisz. 

Zapisy: TUTAJ

Zajęcia dla dorosłych – grafik zajęć

 

szarfy poznań

UWAGA!

Do grup zaawansowanych mogą dołączyć osoby, które mają doświadczenie z pointami.

ZAPISZ SIĘ

 

Zobacz jak wyglądają nasze zajęcia!

Balet dla dorosłych i inne zajęcia

  • taniec klasyczny
  • joga
  • joga księżycowa
  • pilates
  • szarfy dla dorosłych

ZAPISZ SIĘ

TANIEC KLASYCZNY – poziom podstawowy i zaawansowany (pointy); jest doskonałym sposobem na wyrażenie siebie poprzez taniec. Równocześnie jest sprawdzoną metodą na utrzymanie wspaniałej sylwetki oraz rozwój sprawności ruchowej. W każdym wieku zajęcia baletowe stanowią źródło olbrzymiej satysfakcji. Lekcja tańca klasycznego ma bardzo sprecyzowaną strukturę, składają się na nią m.in. ćwiczenia przy drążku, na środku sali oraz skoki.

JOGA – to technika wykorzystująca elementy rozciągania przy odpowiednim oddechu i pełnej świadomości połączenia ciała i umysłu. Prowadzona wg autorskiej techniki Wiery Szymańskiej, pedagoga Szkoły Baletowej Anny Niedźwiedź.

PILATES – to połączenie stretchingu, baletu i ćwiczeń izometrycznych. Wzmacnia mięśnie bez ich nadmiernego rozbudowywania, odciąża kręgosłup, poprawia postawę, uelastycznia ciało. Stanowi optymalny zestaw ćwiczeń, polecany dla wszystkich niezależnie od płci i wieku. Pomaga utrzymać sprawność ciała, zdrowie fizyczne i psychiczne.

Organizacja zajęć

Zajęcia odbywają się według podanego grafiku. Można zapisać się na dowolną liczbę zajęć w tygodniu, wypełniając wcześniej formularz zapisów.