Zajęcia dla dorosłych

Jeśli marzysz o tym, aby poznać podstawy tańca klasycznego lub kontynuować naukę na poziomie średnio zaawansowanym i zaawansowanym, to te zajęcia są dla Ciebie! Lekcje odbywają się w profesjonalnych salach baletowych i prowadzone są przez wykwalifikowanych pedagogów i tancerzy.  W zajęciach dla dorosłych można uczestniczyć niezależnie od wieku i umiejętności.

 

Zajęcia dla dorosłych – grafik zajęć

ZAPISZ SIĘ

Zobacz jak wyglądają nasze zajęcia!

Balet dla dorosłych i inne zajęcia

  • taniec klasyczny
  • joga
  • joga księżycowa
  • body ballet
  • pilates
  • szarfy

ZAPISZ SIĘ

TANIEC KLASYCZNY – poziom podstawowy i średnio zaawansowany; jest doskonałym sposobem na wyrażenie siebie poprzez taniec. Równocześnie jest sprawdzoną metodą na utrzymanie wspaniałej sylwetki oraz rozwój sprawności ruchowej. W każdym wieku zajęcia baletowe stanowią źródło olbrzymiej satysfakcji. Lekcja tańca klasycznego ma bardzo sprecyzowaną strukturę, składają się na nią m.in. ćwiczenia przy drążku, na środku sali oraz skoki.

BODY BALLET – to kompilacja techniki tańca klasycznego, tańca współczesnego, stretchingu i barre au sol. Zajęcia przeznaczone są dla osób początkujących.

JOGA – to technika wykorzystująca elementy rozciągania przy odpowiednim oddechu i pełnej świadomości połączenia ciała i umysłu. Prowadzona wg autorskiej techniki Wiery Szymańskiej, pedagoga Szkoły Baletowej Anny Niedźwiedź.

PILATES – to połączenie stretchingu, baletu i ćwiczeń izometrycznych. Wzmacnia mięśnie bez ich nadmiernego rozbudowywania, odciąża kręgosłup, poprawia postawę, uelastycznia ciało. Stanowi optymalny zestaw ćwiczeń, polecany dla wszystkich niezależnie od płci i wieku. Pomaga utrzymać sprawność ciała, zdrowie fizyczne i psychiczne.

Organizacja zajęć

Zajęcia odbywają się według podanego grafiku. Można zapisać się na dowolną liczbę zajęć w tygodniu, wypełniając wcześniej formularz zapisów. 

Osoby, które podpisały umowę na czas nieokreślony na zajęcia tańca klasycznego, body ballet lub jogi mogą również bezpłatnie uczestniczyć w zajęciach pilates raz w tygodniu.

Po trzech miesiącach od podpisania umowy gratis są także zajęcia jogi we wtorki o 9:30 raz w tygodniu.