Balet dla dzieci i dorosłych w Poznaniu

Balet dla dzieci i dorosłych w Poznaniu w Szkole Baletowej Anny Niedźwiedź  to cudowna przygoda z tańcem klasycznym. Kończymy kolejny rok szkolny, żegnając swoich uczniów na dwa miesiące. To był rok pełen wrażeń!

Balet dla dzieci i dorosłych w Poznaniu- zakończenie roku

Oficjalnie kończymy kolejny rok szkolny w naszej szkole. Nasi uczniowie wystąpili w spektaklach na scenie Teatru Cortiqué, Teatru Wielkiego w Poznaniu oraz Opery Nova w Bydgoszczy. Tysiące widzów, setki kostiumów, wiele godzin prób z naszymi pedagogami i artystami, z którymi współpracujemy od wielu lat. Tak w skrócie wyglądał nasz rok! Cieszymy się, że po raz kolejny mogliśmy uczestniczyć w artystycznych przedsięwzięciach na profesjonalnych scenach teatralnych w całej Polsce.

Balet dla dzieci i dorosłych w Poznaniu – szkoła sztuk

Oprócz występów i przygotowań do spektakli nasi uczniowie zaprezentowali swoje postępy i osiągnięcia podczas lekcji pokazowych dla rodziców. W ten sposób nie tylko na scenie, ale również w salach baletowych można było zobaczyć, jak wyjątkową pracę wykonywali podczas zajęć w trakcie całego roku szkolnego. Program nauczania w naszej szkole oparty jest na autorskiej metodzie szkoły sztuk. W ten sposób dzieci i młodzież uczęszczają na zajęcia tańca klasycznego i akrobatyki, biorąc udział w profesjonalnych spektaklach teatralnych.

 

balet dla dzieci i dorosłych w Poznaniu

Szkoła Baletowa Anny Niedźwiedź w Poznaniu – podsumowanie roku szkolnego 2018/2019

W tym roku nasi uczniowie zaprezentowali swoje umiejętności na scenie Teatru Cortiqué w spektaklach: 

  • „Jezioro łabędzie – miniatura” – premiera w lutym
  • „Cylia”
  • „Naturalion dookoła Świata”
  • „Tropem Białej Sowy”

 

balet dla dzieci i dorosłych w Poznaniu

 

Na scenie Teatru Wielkiego wystąpili w widowiskach:

  • „Królowa Śniegu”
  • „Alicja w Krainie Czarów”
  • „Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków” (występ gościnny naszych uczniów w spektaklu Teatru Wielkiego w Poznaniu)

Na scenie Opery Nova w Bydgoszczy w spektaklu „Królowa Śniegu”.

Balet dla dzieci i dorosłych w Poznaniu

W zajęciach baletowych brali udział nie tylko dzieci i młodzież, ale również dorośli. Cieszymy się, że coraz więcej osób jest zafascynowanych tańcem klasycznym. Gratulujemy wszystkich naszym uczniom i pedagogom ogromnych postępów i niesamowitych osiągnięć w trakcie całego roku szkolnego. Mamy nadzieję, że wypoczęci i pełni energii wrócicie do nas we wrześniu. Czekają na Was kolejne emocje i spektakle!

 

Wszyscy, którzy chcą spędzić aktywnie wakacje zapraszamy na Wakacje z Tańcem i Sztuką w Poznaniu oraz na Letni Obóz Taneczno Akrobatyczny nad morzem.

Kolejnym wydarzeniem będzie również pierwsza edycja otwartych warsztatów tanecznych Summer Dance Open!