Egzamin dyplomowy naszych uczennic

2 czerwca 2018 w naszej siedzibie odbył się egzamin dyplomowy uczennic, które tym samym zakończyły zawodową edukację baletową w Niepublicznej Szkole Sztuki Tańca i uzyskały prawo do wykonywania zawodu tancerza. Jest to ukoronowanie ich, wieloletniej i pełnej pasji do tańca, pracy. Przez lata obserwowaliśmy, jak ich talenty się rozwijają, a do technicznych umiejętności tanecznych dołącza coraz większa dojrzałość artystyczna i świadomość siebie. Czy wszystkie nasze uczennice połączą swoją przyszłość ze sceną baletową? Tego nie wie nikt, za to każdy, kto widział rozkwit ich osobowości przez lata zawodowej edukacji baletowej wie, że zdobyte w ten sposób umiejętności będą mogły wykorzystać w rozmaitych sytuacjach i na różnych polach. Gratulujemy!

A wszystkich, którzy myślą o rozpoczęciu edukacji baletoweh zapraszamy do udziału w rekrutacji 23 czerwca 2018 roku.