Ferie w Poznaniu

Ferie w Poznaniu nie muszą być nudne! Zapraszamy wszystkie dzieci, które kochają taniec do wzięcia udziału w tygodniu pełnym sztuki!

Ferie z Tańcem i Sztuką odbywają się w naszej Szkole już od kilku lat. Biorą w nich udział dzieci, które kochają taniec i akrobatykę. To doskonała okazja do tego, aby poznać nowych przyjaciół, bawić się i ćwiczyć pod okiem naszych pedagogów. W tym roku przygotowaliśmy wiele niespodzianek. Oczywiście tych artystycznych!

Jak bawiliśmy się rok temu? Obejrzyjcie zdjęcia na naszym Facebooku! 

Na Ferie w Poznaniu dla dzieci zapraszamy wszystkich chętnych od 6 roku życia. Nie trzeba mieć żadnych umiejętności tanecznych ani akrobatycznych! Wiemy, że często rodzice mają takie obawy, więc szybko je rozwiewamy!

Szczegóły i atrakcje można znaleźć TUTAJ