Ferie z Tańcem i Sztuką (14-18 stycznia 2019)

Gdy natura zapada w zimowy sen i świat spowalnia, Szkołę Baletową Anny Niedźwiedź przepełnia artystyczna energia. Wszystko to za sprawą kolejnej edycji feryjnych zajęć!  Od 14-18.01.2019 w budynku przy ul. Petera Mansfelda 4 odbędą się “Ferie z Tańcem i Sztuką 2019”! Zajęcia tańca klasycznego, choreografii, warsztaty akrobatyczne (akrobatyka, akrobatyka powietrzna), warsztaty literackie “Magia Opowieści” prowadzone przez Pracownię Literacką, którym towarzyszyć będą ciekawe wyjścia (m.in. warsztaty edukacyjne w “Bramie Poznania”, Bowling), to tylko część z atrakcji, które czekają na uczestników zimowych zajęć.

Chcemy, aby dzieci i młodzież nie tylko odpoczywali i przyjemnie spędzali czas, ale także, aby odkrywali świat sztuki i piękno miasta pod okiem pełnych charyzmy pedagogów. Dzieci będą mogły nie tylko rozwijać swoje ciała, ale i wrażliwość plastyczną, umiejętność tworzenia opowieści oraz wiedzę o historii Poznania.

INFORMACJE OGÓLNE

• Termin: 14 – 18 stycznia 2019
  • Pory zajęć: Zajęcia odbywać się będą od 9:00 do 15:30, jednak dziecko można będzie dowieźć na godzinę 7:00 i odebrać do godziny 16:00. W godzinach, gdy nie będą odbywać się zajęcia, nasi opiekunowie będą zajmowali się dziećmi w ramach zajęć świetlicowych.
  • Posiłki: Uczestnikom ferii zapewniamy obiady. Menu uwzględnia nietolerancje pokarmowe. Dzieci i młodzież zabierają ze sobą śniadanie i podwieczorek – codziennie
  • Wiek uczestników: Na ferie mogą zapisywać się dzieci od 6 roku życia.
  • Miejsce zajęć: Szkoła Baletowa Anny Niedźwiedź w Poznaniu, ul. Petera Mansfelda 4
  • Zapisów na ferie można dokonać TUTAJ

Uczestnikom zapewniamy:

• pełną opiekę od 7:00-16:00 oraz zajęcia dydaktyczne 9:00-15:00
  • wyżywienie – zapewniamy jeden posiłek ciepły (śniadanie i podwieczorek dziecko przynosi ze sobą)
  • wodę
  • wykwalifikowaną kadrę wychowawców oraz pedagogów
  • profesjonalnie wyposażone sale do zajęć tanecznych i akrobatycznych
  • ubezpieczenie NNW wszystkich uczestników
  • ciekawy program dydaktyczno-rekreacyjny

Płatności:

Koszt Ferii to 540 zł dla osób spoza Szkoły (dla naszych uczniów specjalna oferta!)

Opłaty za rodzeństwo: 490 zł za każde dziecko

Płatność w Recepcji Szkoły (gotówka) lub przelewem na konto: 4010 3000 1901 0985 3000 4200 92 (Posiadacz rachunku: Szkoła Baletowa Anny Niedźwiedź, ul. Petera Mansfelda 4, 60-855 Poznań)

Prosimy w tytule wpłaty podać: „Ferie z Tańcem i Sztuką 2019” oraz imię i nazwisko Uczestnika

INFORMACJE SZCZEGÓŁOWE