“Jezioro łabędzie - miniatura”, czyli baletowa klasyka dla najmłodszych

24 i 25 lutego na scenie Teatru Cortiqué będzie miało miejsce niezwykłe wydarzenie. “Jezioro łabędzie-miniatura” w reżyserii Beaty Wrzosek-Dopierały to propozycja dla tych, którzy chcą na nowo odkryć jedno z najsłynniejszych widowisk baletowych.

We współpracy ze Szkołą Baletową Anny Niedźwiedź powstał spektakl, który staje się niezwykłą podróżą po najbardziej wyrazistych motywach „Jeziora łabędziego”. Widowisko, które zobaczymy w Teatrze Cortiqué jest krótsze od oryginału i trwa 60 minut. W ten sposób staje się bardziej przyjazne dla młodych widzów, a tych dorosłych wprowadza w cudowny świat tańca klasycznego.

W spektaklu wystąpią uczniowie Szkoły Baletowej Anny Niedźwiedź, na nowo opowiadając piękną historię Odetty i Zygfryda. “Jezioro łabędzie-miniatura” to doskonała okazja, aby zachęcić dzieci do rozpoczęcia przygody z teatrem i sceną, a na spektakl zapraszamy całe rodziny.

Bilety na te i inne spektakle Teatru Cortiqué już dostępne w sprzedaży!