Królowa Śniegu - libretto

Spektakl “Królowa Śniegu” będzie dostępny już w tą niedzielę, 17 maja, o godzinie 18:00. Widowisko będzie dostępne pod tym TUTAJ do 25 maja.

Aby śledzić losy bohaterów naszego widowiska, możecie pobrać libretto! Scena po scenie możesz teraz podróżować z Gerdą po najróżniejszych krainach!
.

POBIERZ LIBRETTO TUTAJ

Poniżej znajdują się też najważniejsze informacje dotyczące premiery spektaklu “Królowa Śniegu” on – line.

1) GDZIE MOŻNA OBEJRZEĆ SPEKTAKL?

“Królowa Śniegu” online będzie dostępna na naszym kanale na YouTube poprzez portal eWejściówki.pl.  SPEKTAKL OBEJRZYJ TUTAJ

2) CZY SPEKTAKL MOŻNA OBEJRZEĆ ZA DARMO?

Tak, emisja będzie bezpłatna. Można nas jednak wesprzeć cegiełką. WESPRZYJ NAS TUTAJ

3) JAK DŁUGO SPEKTAKL BĘDZIE DOSTĘPNY ON – LINE?

Królową Śniegu będziecie mogli obejrzeć przez cały tydzień! Emisja rozpocznie się 17.05, a spektakl będzie dostępny do 25.05.2020 r.

4) KTÓRĄ OBSADĘ ZOBACZYMY NA SCENIE?

Spektakl, który będzie można obejrzeć 17 maja to premiera widowiska, która miała miejsce 22.03.2016 roku. Na scenie zobaczymy obsadę A.

5) GDZIE MOŻNA OBEJRZEĆ ZAPOWIEDŹ SPEKTAKLU?

Zapraszamy na nasz Kanał na YouTube

Podczas oglądania spektaklu każdy widz będzie miał możliwość zakupienia symbolicznej “cegiełki”, która wesprze twórczość Teatru Cortiqué oraz Szkoły Baletowej Anny Niedźwiedź. Będzie to więc nie tylko okazja do obejrzenia tego wyjątkowego widowiska, ale i szansa na wsparcie kultury i sztuki w tym trudnym czasie.
Zapraszamy przed ekrany komputerów, laptopów, tabletów a nawet telefonów, już 17 maja o godzinie 18:00!