Międzynarodowy Dzień Tańca - świętuj z nami!

Międzynarodowy Dzień Tańca zbliża się wielkimi krokami. 29 kwietnia będziemy hucznie obchodzić to święto oczywiście… tanecznym krokiem!

Międzynarodowy Dzień Tańca jest dla nas wyjątkowym wydarzeniem.  To okazja do pokazania piękna i wielowymiarowości tej sztuki. Naszym hasłem podczas tegorocznego Dnia Tańca jest:

Taniec lekki jak piórko!

Dlaczego? Tancerze poruszający się lekko przypominają ptaki, których nie ogranicza ani przestrzeń ani wyobraźnia. W tym ciężkim dla wszystkich czasie, chcemy pokazać, że taniec daje wolność!

Gdziekolwiek jesteś, cokolwiek robisz, możesz na chwilę odłożyć obowiązki i po prostu tańczyć! Tak, jak potrafisz, tak jak chcesz! Wolność w tańcu jest czymś niezwykłym i właśnie ta wolność zainspirowała nas do wspólnego świętowania Międzynarodowego Dnia Tańca.

Międzynarodowy Dzień Tańca w Szkole Baletowej Anny Niedźwiedź