Otwarte zajęcia taneczne w Poznaniu

Otwarte zajęcia taneczne w Poznaniu już niedługo rozpoczną się w naszej Szkole! Będzie to świetna okazja do tego, aby poznać m.in. taniec klasyczny i współczesny, a także inne techniki takie jak stretching czy barre au sol.

Otwarte zajęcia taneczne w Poznaniu rozpoczną się 24 czerwca i potrwają aż do 11 lipca. Warsztaty będą odbywać się w Szkole Baletowej Anny Niedźwiedź przy ul. Petera Mansfelda 4 w godzinach popołudniowych.

Od 24 czerwca zajęcia prowadzić będzie Angelika Kaczmarek. Od 2 lipca również Viktor Davydiuk, który zaprasza nie tylko osoby na poziomie średniozaawansowanym, ale również zawodowych tancerzy. Lekcjom Viktora Davydiuka towarzyszyć będzie muzyka grana na żywo. Akompaniować będzie Magdalena Maryniak.

Otwarte zajęcia taneczne w Poznaniu – program

Warsztaty są przeznaczone dla wszystkich, którzy chcą aktywnie spędzić lato w mieście. Zajęcia poprowadzi Angelika Kaczmarekpedagog baletu, gościnnie prowadzącym będzie Viktor Davydiukpedagog i asystent choreografa w Teatrze Wielkim w Poznaniu.

Zajęcia będą miały charakter otwarty. Będą mogły wziąć w nich udział osoby, które dotychczas nie miały możliwości nauki baletu czy tańca współczesnego, ale również wszyscy, którzy mają co najmniej roczne doświadczenie w technice tańca klasycznego i zawodowi tancerze. 

Program warsztatów obejmuje:

Taniec klasyczny

 • moduł początkujący open dla dzieci od 7 do 12 lat
 • moduł początkujący open dla młodzieży i dorosłych
 • moduł dla średnio- zaawansowanych – z co najmniej rocznym doświadczeniem w tej technice
 • moduł dla zawodowych tancerzy.

Pilates, barre au sol, stretching

 • moduł początkujący open dla wszystkich

Taniec współczesny (modern dance)

 • moduł początkujący open

Dlaczego warto zapisać się na otwarte zajęcia taneczne w Poznaniu?

 • Zajęcia będą odbywały się w godzinach popołudniowych tak, aby każdy zainteresowany mógł wziąć w nich udział
 • Warsztaty prowadzone są przez wykwalifikowanych pedagogów
 • Otwarte zajęcia dostępne są dla dzieci, młodzieży i dorosłych
 • Zajęcia odbywają się na poznańskich Jeżycach w profesjonalnych salach baletowych
 • Warsztaty otwarte są dla wszystkich osób, nawet tych, które nie miały jeszcze styczności z tańcem klasycznym i nowoczesnym
 • Zajęcia są przeznaczone również dla zawodowych tancerzy
 • Zajęciom od 2 lipca będzie towarzyszyć akompaniament na żywo
 • Jest to doskonała okazja do poznania doświadczonych w pracy z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi pedagogów.

 

Zapisy i szczegóły:

info@szkolabaletowa.poznan.pl

511 901 162