Patronite - wspieraj naszą pasję!

Patronite to platforma, która powstała z myślą o Twórcach i ich Patronach. Myślą przewodnią całego konceptu jest wspieranie pasji i talentów konkretnych ludzi. 

Założyciele Patronite chcą tworzyć relacje pomiędzy potrzebującymi wsparcia, a ich Patronami. Główną ideą jest to, aby ta relacja była oparta na dobrowolnym zobowiązaniu i wzajemnym zaufaniu. Platforma działa w Polsce od 2015 roku.

Patronite zrzesza ponad 3000 Twórców, których wspiera kilkaset tysięcy Patronów!

Patronite – jak to działa?

– Patroni wspierają Autora za pomocą comiesięcznych, regularnych wpłat, a Twórca odwdzięcza się, zapewniając Patronom dostęp do wyjątkowych nagród i budując z nimi głębokie, zażyłe relacje – czytamy na portalu.

Portal dzieli więc swoich użytkowników na dwie grupy:

  1. Pierwsza z nich to AUTORZY, którzy tworzą swoje konto na platformie i dzięki temu mają możliwość opisania swojej pasji. Docierają następnie do osób, które chcą wesprzeć comiesięczną wpłatą działalność AUTORA. W ramach podziękowania za comiesięczne wsparcie Autorzy proponują swoim Patronom wyjątkowe nagrody. Dzięki temu więź pomiędzy Autorem a Patronem jest bardzo bliska, co jest głównym
  2. Druga grupa użytkowników to PATRONI. Są to osoby, które chcą brać czynny udział w powstawaniu filmów, spektakli, książek i innych dzieł, poprzez comiesięczne, finansowe wsparcie Autora i jego pasji.

Na Patronite znajdziecie więc m.in. konta:

  • twórców internetowych (blogerów, vlogerów)
  • pisarzy
  • dziennikarzy
  • malarzy
  • oraz… Szkoły Baletowej Anny Niedźwiedź i Teatru Cortiqué

Patronite – dlaczego tu jesteśmy?

Dla nas jako Autorów najważniejsze jest to, aby kontynuować naszą pasję i pasję naszych uczniów. Jesteśmy jedyną szkołą baletową w Polsce, która ma do dyspozycji własny teatr. Chcemy nadal dbać o wysoką jakość edukacji i poziomu kształcenia, a także dalej zapewniać doskonałe warunki do rozwoju talentów i pasji.

Chcemy pracować z uczniami nad nowymi spektaklami, chcemy, aby wciąż zdobywali nowe doświadczenia i nie bali się podejmowania wyzwań.

Dzięki wsparciu naszych Patronów – mecenasów sztuki nasi uczniowie będą mogli wciąż się rozwijać i uczyć od najlepszych i w najlepszych warunkach.

 

Na co chcemy przeznaczyć comiesięczne wpłaty od Patronów?

Na portalu Patronite Autorzy tworzą tzw. CELE. Czym one są?

Cele to, coś, co pozwala nakreślić po co tak właściwie korzystamy z Patronite.

O każdym celu, który wyznaczyliśmy przeczytacie TUTAJ

Co oferujemy naszym Patronom?

Oprócz CELÓW, Autorzy na swoim profilu tworzą tzw. PROGI.

Czym one są?

Progi pozwalają określić, jaką kwotą Patroni mogą wesprzeć twórców. Comiesięczna kwota wsparcia nie musi być wysoka. Chodzi jednak o nawiązanie bliższej relacji pomiędzy twórcą a wspierającym. 

Jakie wyznaczyliśmy progi dla naszych Patronów i co otrzymają od nas za comiesięczną pomoc i wsparcie? Zobaczcie TUTAJ

Wierzymy, że jeżeli zafascynowała Cię nasza pasja, to zechcesz być częścią tej niezwykłej przygody! Dzięki wsparciu naszych patronów – mecenasów sztuki nasi uczniowie będą mogli wciąż się rozwijać!