Nasi uczniowie w spektaklach!

Widzowie Teatru Cortiqué będą mogli zobaczyć młodych artystów Szkoły Baletowej Anny Niedźwiedź w spektaklach Alicja w Krainie Czarów, Ach te Koty oraz Naturalion dookoła Świata.

KUP BILET NA SPEKTAKLE – REPERTUAR

teatr dla dzieci poznan

Nasi uczniowie w spektaklach

Spektakle w Teatrze Cortiqué to wyjątkowe wydarzenie dla naszych uczniów! W obsadzie widzowie mogą zobaczyć wśród zawodowych artystów uczniów Szkoły Baletowej Anny Niedźwiedź. Ideą naszej szkoły jest edukacja poprzez praktykę sceniczną.

teatr jeżyce poznań

Jesteśmy z nich bardzo dumni z naszych uczniów, bo ich umiejętności, praktyka sceniczna i doświadczenie wciąż nas zachwycają. Dzięki profesjonalnemu przygotowaniu do spektaklu, udziałowi w warsztatach charakteryzacji, wielu próbom w salach baletowych i przygotowaniu poprzednich spektakli teatralnych dzieci i młodzież doskonale odnajdują się na scenie. Zresztą sami zobaczycie!

teatr dla dzieci poznan