Spektakl dla dzieci i dorosłych - casting!

Spektakl dla dzieci i dorosłych „Ach te Koty” będzie niezwykłym wydarzeniem. Już w kwietniu na scenie Teatru Cortiqué Anny Niedźwiedź pojawią się artyści oraz uczniowie naszej szkoły w widowisku jakiego w Poznaniu jeszcze nie było!

Spektakl dla dzieci i dorosłych w stylu musicalowego show będzie miał swoją premierę w kwietniu 2020 roku. Trwają przygotowania do widowiska oraz poszukiwania artystów, którzy będą współtworzyć to niesamowite wydarzenie!

Casting do spektaklu odbędzie się 14 grudnia w Teatrze Cortiqué Anny Niedźwiedź. Poszukujemy dzieci, młodzież i dorosłych, którzy posiadają umiejętności:

 

  •  taneczne,
  •  akrobatyczno-taneczne,
  • akrobatyczno-aktorskie,
  • wokalne,
  • wokalno-taneczne.

ZAPISY NA CASTING:

FORMULARZ 

REGULAMIN CASTINGU