Wirtualne Drzwi Otwarte

Wirtualne Drzwi Otwarte odbędą się w naszej szkole po raz pierwszy! To świetna okazja, żeby zobaczyć, jak wyglądają zajęcia baletowe i akrobatyczne.

Wirtualne Drzwi Otwarte

Chociaż nie będziemy mogli spotkać się z Wami osobiście i oprowadzić Was po szkole postanowiliśmy, że dla wszystkich zainteresowanych nauką tańca klasycznego i akrobatyki przygotujemy w tym roku coś zupełnie innego.

Wirtualne Drzwi Otwarte odbędą się 15.05.2021 r. o godzinie 12:00. O tej godzinie zapraszamy na premierę filmu, który przygotowaliśmy dla Was w ramach prezentacji szkoły i poszczególnych profili edukacji.

Będziecie mogli w każdej chwili zajrzeć do sal, zobaczyć, jak wygląda nauka w Szkole Baletowej Anny Niedźwiedź i posłuchać co o edukacji artystycznej mówią zaproszeni do panelu dyskusyjnego goście.