Nowy rok szkolny w Szkole Baletowej Anny Niedźwiedź

Witajcie w nowym roku szkolnym! Cieszymy się, że po wakacyjnej przerwie możemy ponownie spotkać naszych uczniów, którzy kontynuują naukę w naszej Szkole, ale i tych, którzy swoją przygodę z baletem dopiero rozpoczynają.

Mamy nadzieję, że każdy powraca do nas z mnóstwem energii, by wspólnie móc rozwijać swoje taneczne pasje. Życzymy Wam, by ten rok był pełen radości, spełnienia, a satysfakcja z występów była nagrodą i motywacją do dalszej pracy.

Rozpoczynamy zajęcia!

To właśnie dziś ponownie lub po raz pierwszy zobaczymy się na salach baletowych na profilach:

Trwa sprzedaż biletów na spektakle

Nasi uczniowie oprócz rozwijania swoich umiejętności poprzez codzienne ćwiczenia na salach baletowych pod okiem wykwalifikowanych pedagogów, mogą doskonalić się podczas występów na profesjonalnej scenie Teatru Cortique.

Serdecznie zachęcamy wszystkich Państwa do podziwiania talentu naszych uczniów podczas spektakli w sezonie artystycznym 2019/2020.

Bilety na zbliżające się spektakle dostępne TUTAJ.

Rekrutacja na profile baletowe trwa!

Szkoła Baletowa Anny Niedźwiedź to miejsce stworzone dla dzieci oraz młodzieży, które pragną rozwijać swoją pasję do tańca. Dzięki naszej Szkole dzieci uczą się pracy w zespole, nawiązują nowe przyjaźnie, ale także mają możliwość uczestniczenia w profesjonalnych widowiskach teatralnych.

Terminy rekrutacji 2019

Szczegółowe informacje na temat rekrutacji w naszej Szkole można znaleźć TUTAJ.