Zespół baletowy Teatru Cortiqué

Zespół baletowy Teatru Cortiqué to kolejny etap działalności Szkoły Baletowej Anny Niedźwiedź i Teatru Cortiqué. Cieszymy się, że nasi absolwenci mogą kontynuować naukę tańca, szkoląc się pod okiem uznanych pedagogów i choreografów.

Idea Zespołu

Będąc członkami Zespołu Teatru Cortiqué zdobywają doświadczenie i dojrzałość artystyczną i w ten sposób zwiększają swoje szanse na zdobycie pracy w zespołach baletowych. Przede jednak tancerze pozostają w dobrej formie i kondycji.wszystkim 

Dzięki dołączeniu do Zespołu Teatru Cortiqué absolwenci publicznych i niepublicznych szkół baletowych mogą nadal kształcić się w zawodzie tancerza, biorąc udział w zajęciach i warsztatach, a także mieć stały kontakt z publicznością.

Łączenie pasji, pracy i studiów

Członkowie Zespołu mogą kontynuować naukę tańca, nie rezygnując ze studiów lub pracy. W Zespole zdobywają doświadczenie, praktykują na scenie, doskonalą swój warsztat, a jednocześnie mogą wybrać równoległą ścieżkę kariery.

Jak dołączyć do Zespołu?

Szczegóły i zapisy TUTAJ