Królowa Śniegu on-line już 17 maja!

Królowa Śniegu już 17 maja pojawiła się w Waszych domach! W jaki sposób? Za pośrednictwem portalu e-Wejściówki.pl będziecie mogli zobaczyć to monumentalne dzieło na ekranach telewizorów i laptopów aż do 25 maja!

Premiera „Królowej Śniegu” on-line była dla nas niezwykle ważnym wydarzeniem. Chcielibyśmy z całego serca podziękować Wam za okazane wsparcie, wszystkie zakupione „cegiełki”,  udostępnianie wydarzenia, piękne słowa w komentarzach oraz za obecność podczas premiery w serwisie YouTube.

Jesteście dla nas największą motywacją, a słowa uznania z Waszej strony to dla nas główny powód do działania i tworzenia sztuki na najwyższym poziomie.

W ramach podziękowania za tak duże wsparcie przygotowaliśmy dla was prezent – niespodziankę. Od teraz umożliwiamy wam pobranie planu lekcji z niepowtarzalną grafiką z „Królowej Śniegu”!

POBIERZ PLAN LEKCJI I WYDRUKUJ!

Królowa Śniegu miała swoją premierą 4 lata temu, a bilety na spektakl sprzedały się w 4 godziny! Tym razem widowisko będzie można obejrzeć bezpłatnie, ale dzięki akcji #wspieramkulturę do 25 maja będzie można kupić cegiełki, którymi widzowie mogą nas wesprzeć.

Królowa Śniegu – artyści

Na scenie można podziwiać uczniów Szkoły Baletowej Anny Niedźwiedź, Niepublicznej Szkoły Sztuki Tańca w Poznaniu oraz zawodowych artystów. Edukacja w formie profesjonalnej praktyki scenicznej i możliwość współpracy z najlepszymi artystami i twórcami jest nierozerwalną częścią edukacji i jednocześnie misją Szkoły Baletowej Anny Niedźwiedź. Dzieci i młodzież ucząc się tańca, pracują jednocześnie nad spektaklami, zdobywając nowe umiejętności i kompetencje społeczne.

Królowa Śniegu to koprodukcja Szkoły Baletowej Anny Niedźwiedź i Teatru Wielkiego w Poznaniu. W tworzenie widowiska zaangażowano również Poznańską Szkołę Chóralną Jerzego Kurczewskiego, Chór Cantanti, Orkiestrę Sinfonietta Polonia i wielu wybitnych śpiewaków, tancerzy akrobatów i choreografów.