Balet dla dorosłych w Poznaniu

Balet dla dorosłych w Poznaniu to okazja do tego, aby spróbować swoich sił na profesjonalnej sali baletowej! Coraz więcej osób pyta nas o takie lekcje, więc nie mogliśmy dłużej zwlekać i uruchomiliśmy zapisy na zupełnie nowe zajęcia!

Na czym polegają zajęcia body ballet? To kompilacja takich technik jak:

  • taniec klasyczny,
  • taniec współczesny,
  • stretching,
  • barre au sol.

Zajęcia będą odbywać się w każdy wtorek w godzinach 19:30 – 21:00. Prowadzącą zajęcia jest pedagog Angelika Kaczmarek.

Balet dla dorosłych w Poznaniu

Body ballet to kolejna propozycja dla osób, które chciałby poznać podstawy i tajniki tańca klasycznego. W naszej szkole zarażamy pasją do tańca nie tylko dzieci, ale również dorosłych. Często przychodzą do nas osoby, które w dzieciństwie marzyły o tym, aby założyć baletki i poruszać się lekko jak piórko! Dzisiaj coraz więcej szkół tańca proponuje zajęcia baletowe dla dorosłych, na poziomie początkującym i zaawansowanym.

Cieszymy się, że możemy spełniać marzenia i wprowadzać Was w cudowny świat tańca!

 

Zajęcia ballet będą odbywać się w każdy wtorek w godzinach: 19:30 – 21:00