Balet dla dorosłych w Poznaniu 

Balet, joga, pilates i szarfy dla dorosłych w Poznaniu 

Balet dla dorosłych w Poznaniu  w naszej szkole to zajęcia dla początkujących i zaawansowanych. Lekcje odbywają się w profesjonalnych salach baletowych i prowadzone są przez wykwalifikowanych pedagogów i tancerzy.  W zajęciach dla dorosłych można uczestniczyć niezależnie od wieku i umiejętności.

balet dla dorosłych poznań

 

Zapraszamy na zajęcia: 

  • balet (w pakiecie z zajęciami pilates) 
  • pilates  
  • joga

 

UWAGA!

Do grup zaawansowanych na balet dla dorosłych w Poznaniu mogą dołączyć osoby, które mają doświadczenie z pointami.

Cennik zajęć (taniec klasyczny, pilates, joga) dostępny w sekretariacie szkoły (email: info@szkolabaletowa.poznan.pl, nr telefonu: 511 901 162) 

Zobacz jak wyglądają nasze zajęcia!

 

TANIEC KLASYCZNY – poziom podstawowy i zaawansowany (pointy); jest doskonałym sposobem na wyrażenie siebie poprzez taniec. Równocześnie jest sprawdzoną metodą na utrzymanie wspaniałej sylwetki oraz rozwój sprawności ruchowej. W każdym wieku zajęcia baletowe stanowią źródło olbrzymiej satysfakcji. Lekcja tańca klasycznego ma bardzo sprecyzowaną strukturę, składają się na nią m.in. ćwiczenia przy drążku, na środku sali oraz skoki. Zapraszamy na balet dla dorosłych w Poznaniu. 

JOGA – to technika wykorzystująca elementy rozciągania przy odpowiednim oddechu i pełnej świadomości połączenia ciała i umysłu. Prowadzona wg autorskiej techniki Wiery Szymańskiej, pedagoga Szkoły Baletowej Anny Niedźwiedź.

PILATES – to połączenie stretchingu, baletu i ćwiczeń izometrycznych. Wzmacnia mięśnie bez ich nadmiernego rozbudowywania, odciąża kręgosłup, poprawia postawę, uelastycznia ciało. Stanowi optymalny zestaw ćwiczeń, polecany dla wszystkich niezależnie od płci i wieku. Pomaga utrzymać sprawność ciała, zdrowie fizyczne i psychiczne.

Organizacja zajęć – balet dla dorosłych w Poznaniu

Zajęcia odbywają się według podanego grafiku. Można zapisać się na dowolną liczbę zajęć w tygodniu, wypełniając wcześniej formularz zapisów. 

 

REGULAMIN UCZESTNICTWA W ZAJĘCIACH DLA DOROSŁYCH PROWADZONYCH PRZEZ SZKOŁĘ BALETOWĄ ANNY NIEDŹWIEDŹ