Balet dla dorosłych w Szkole Baletowej Anny Niedźwiedź w Poznaniu. Zapraszamy wszystkich, którzy chcą rozpocząć przygodę z tańcem klasycznym. Zajęcia prowadzimy w języku polskim i w języku angielskim! 

Balet dla dorosłych w Poznaniu – zapisy 

W Szkole Baletowej Anny Niedźwiedź prowadzimy zajęcia dla dorosłych na różnych poziomach zaawansowania. Do grup można dołączyć w dowolnym momencie, zapisując się przez FORMULARZ KONTAKTOWY. 

balet dla dorosłych pozna

Balet dla dorosłych – szczegóły 

  • Zajęcia baletowe dla dorosłych odbywają się raz w tygodniu w pakiecie z zajęciami pilates, które są gratis dla uczestników. Na zajęcia pilates obowiązują wcześniejsze zapisy.
  • W zajęciach dla dorosłych można uczestniczyć niezależnie od wieku i umiejętności. Naukę zaczyna się w grupie początkującej i nie martwcie się, że na pierwszej lekcji nie będziecie najlepsi! 
  • Mamy kilka poziomów zaawansowania: grupy początkujące, średniozaawansowane i zaawansowane. Do grup zaawansowanych na balet dla dorosłych w Poznaniu mogą dołączyć osoby, które mają doświadczenie z pointami.

balet dla dorosłych poznan

Balet dla dorosłych – cennik 

balet dla dorosłych poznan

 

Balet dla dorosłych w Poznaniu – grafik 

balet dla dorosłych poznan

 

 

  • Mamy jeszcze kilka wolnych miejsc w grupie dla dorosłych z Miguel Eugênio de Sousa Júnior – solistą baletu Teatr Wielki im. Stanisława Moniuszki w Poznaniu. Zajęcia odbywają się w poniedziałki w godzinach 18:30 – 20:00. Zajęcia prowadzone są w j. angielskim.
  • Zajęcia w j. polskim u p. Angeliki Kaczmarek w grupie początkującej odbywają się w piątki w godzinach 19:15 – 20:45