Baletowy Dzień Dziecka!

Baletowy Dzień Dziecka już dzisiaj! Po długiej przerwie, w naszej szkole rozpoczną się pierwsze zajęcia, które doskonale zbiegły się z dzisiejszym świętem.

Nasza szkoła bez uczniów, bez gwaru na korytarzach nie ma w sobie życia. To właśnie dzieci, które codziennie przychodzą na zajęcia sprawiają, że to miejsce tętni artystyczną energią. Zajęcia będą odbywały się według określonych procedur, ale bardzo powoli wracamy na dawne tory.

Z okazji Dnia Dziecka chcemy podziękować Wam za wsparcie i pomoc przez cały okres trwania pandemii. Za wszystkie dobre słowa, za Waszą motywację do ćwiczeń, za zapał, który wcale nie zgasł podczas zajęć w domu! Jesteśmy  z Was bardzo dumni  i nie możemy znaleźć słów, żeby pokazać Wam, jak bardzo pomogliście nam w tym niepewnym czasie!

Życzymy, żeby Wasza pasja zawsze dodawała Wam skrzydeł! Spełniajcie swoje marzenia i bądźcie odważni!

Na Dzień Dziecka przygotowaliśmy baletową grę do wydruku. Wszystkie odpowiedzi na pytania, zawarte w grze, znajdziecie na naszej stronie internetowej lub na naszym kanale na YouTube.