Drzwi otwarte w Szkole Baletowej Anny Niedźwiedź

21 kwietnia 2018 r. (sobota) godz. 10.00-12.30

Szkoła Baletowa Anny Niedźwiedź zaprasza na Drzwi Otwarte!
Już w kwietniu można bliżej poznać ofertę kształcenia baletowego i akrobatycznego, zobaczyć zajęcia prowadzone w szkole oraz wziąć udział w warsztatach makijażu scenicznego. Zapraszamy rodziców, dzieci i młodzież – jeśli kochacie taniec i sztukę oraz chcecie spełnić swoje marzenia o występach na profesjonalnej scenie, zapraszamy na Mansfelda 4!

– To okazja, by nas poznać, zobaczyć w jakich warunkach uczą się dzieci i jakie mają osiągnięcia – mówi Anna Niedźwiedź założycielka i dyrektor szkoły. – U nas uczniowie nie tylko ćwiczą, ale także są artystami występującymi na swojej własnej scenie w Teatrze Cortiqué oraz w innych teatrach (m.in. na deskach Teatru Wielkiego w Poznaniu czy Opery Nova w Bydgoszczy)

 

W programie:

  • 10:00 – 12:30 – zwiedzanie Szkoły, podczas którego będzie można zapoznać się z programem nauczania i obejrzeć lekcje tańca klasycznego, akrobatyki, tańca ludowego, contortion, akrobatyki aerial (chusta wertykalna)
  • 11:00 – 12:00 – spotkanie informacyjne, rozmowy Rodziców i Opiekunów z Dyrekcją Szkoły, podczas którego dzieci mają możliwość uczestniczenia w warsztatach charakteryzacji scenicznej
  • ok. 12:30 – planowane zakończenie

 

Dlaczego warto się uczyć w Szkole Baletowej Anny Niedźwiedź?

Zapraszamy!