Balet dla dorosłych

TRWAJĄ ZAPISY!

Szkoła Baletowa Anny Niedźwiedź otwarta jest na uczniów w każdym wieku. Liczy się wyłącznie miłość do tańca i chęć rozwoju. Dlatego też przygotowaliśmy zajęcia także z myślą o osobach dorosłych. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi propozycjami i wypełnienia formularza kontaktowego.

 Zapisz się na zajęcia dla dorosłych!
Kliknij TUTAJ

balet dla dorosłych

 

ZAPYTAJ O CENĘ ZAJĘĆ DLA DOROSŁYCH

TANIEC KLASYCZNY – poziom podstawowy i średnio zaawansowany; jest doskonałym sposobem na wyrażenie siebie poprzez taniec. Równocześnie jest sprawdzoną metodą na utrzymanie wspaniałej sylwetki oraz rozwój sprawności ruchowej. W każdym wieku zajęcia baletowe stanowią źródło olbrzymiej satysfakcji. Lekcja tańca klasycznego ma bardzo sprecyzowaną strukturę, składają się na nią m.in. ćwiczenia przy drążku, na środku sali oraz skoki.

BODY BALLET – to kompilacja techniki tańca klasycznego, tańca współczesnego, stretchingu i barre au sol. Zajęcia przeznaczone są dla osób początkujących.

JOGA – to technika wykorzystująca elementy rozciągania przy odpowiednim oddechu i pełnej świadomości połączenia ciała i umysłu. Prowadzona wg autorskiej techniki Wiery Szymańskiej, pedagoga Szkoły Baletowej Anny Niedźwiedź.

PILATES – to połączenie stretchingu, baletu i ćwiczeń izometrycznych. Wzmacnia mięśnie bez ich nadmiernego rozbudowywania, odciąża kręgosłup, poprawia postawę, uelastycznia ciało. Stanowi optymalny zestaw ćwiczeń, polecany dla wszystkich niezależnie od płci i wieku. Pomaga utrzymać sprawność ciała, zdrowie fizyczne i psychiczne.