Festiwal Bajek zakończony!

Długo oczekiwany Festiwal Bajek zakończył się. Gratulujemy wszystkim osobom, które były zaangażowane w jego przygotowywanie – impreza zgromadziła bowiem liczną publiczność, była komentowana w mediach klasycznych (prasa, telewizja) oraz online (zapraszamy na profil Facebook Teatru Cortiqué  zawierające relację z imprezy).  Szczególnie wyrazy uznania składamy na ręce naszych uczniów, którzy wystąpili m.in. w premierowym spektaklu “Naturalion dookoła Świata” oraz widowisku “Tropem Białej Sowy”. Zaangażowanie, pasja i przede wszystkim profesjonalizm młodych artystów (także tych, którzy dopiero debiutowali na scenie) zachwyciły widownię i po raz kolejny udowodniły, jak piękne efekty przynosi edukacja baletowa realizowana poprzez udział w spektaklach teatralnych.

Informujemy także, iż już 22.06.2018 Teatr Cortiqué uruchomi sprzedaż biletów na spektakle w nadchodzacym sezonie artystycznym 2018/2019, w których udział wezmą nasi uczniowe.