Jak zrobić szpagat?

Jak zrobić szpagat? Na to pytanie znajdziecie odpowiedź w naszym wyzwaniu, które rozpoczynamy 3 sierpnia! Do szpagatu przygotuje Was nasza pedagog – Dobrochna Figuła! Szpagat to marzenie wielu osób, ale jak go zrobić? Szpagatowe marzenie możecie spełnić już od sierpnia z naszym wyzwaniem!

Jak zrobić szpagat?

Przez 10 kolejnych tygodni, od 3 sierpnia będziecie mieli okazję popracować nad swoim ciałem i w rezultacie wykonać SZPAGAT!

W każdy wtorek o godzinie 12:00 na Facebooku Szkoły Baletowej Anny Niedźwiedź będziemy udostępniać nowy odcinek z ćwiczeniami rozciągającymi od Dobrochny Figuły, która jest pedagogiem tańca klasycznego. 

Jak zrobić szpagat  – przygotowanie

Wszystko, czego potrzebujecie, to

  • chęci,
  • pozytywne nastawienie,
  • motywacja i wytrwałość w dążeniu do celu.

Dobrochna Figuła krok po kroku wytłumaczy Wam, jak wykonać szpagat. Zaczynamy od poziomu początkującego, a kończymy na satysfakcji i osiągnięciu celu!

Spędź kolejne tygodnie aktywnie i z korzyścią dla własnego ciała!