Nasi uczniowie w spektaklu “Tropem Białej Sowy”

Listopad przyniesie naszym uczniom wiele, nie tylko edukacyjnych, emocji. Poza codziennym rozwojem umiejętności tanecznych podczas pełnych radości ćwiczeń na salach baletowych, nasi podopieczni będą rozkwitać także scenicznie! Już 25 i 26 listopada 2018 roku wezmą udział w spektaklu baletowo-wokalno-akrobatycznym pt. “Tropem Białej Sowy”, który wystawiony zostanie na deskach Teatru Cortiqué.

Naszych uczniów i uczennice zobaczymy w rozmaitych rolach i kreacjach scenicznych – Sople, Śnieżynki, Wróbelki, Bałwanki – to tylko część z bajkowych wcieleń, jakie przyobleką na siebie młodzi artyści. Dzięki swoim scenicznym partiom będą mogli po raz kolejny przeżyć niezwykłe emocje, które łączą się z występem na teatralnych deskach w profesjonalnym spektaklu – radosne oczekiwanie, sceniczne skupienie i dumę z własnych osiągnięć podczas oklasków. Równie ekscytujących przeżyć życzymy publiczności zgromadzonej na spektaklach.