Oferta uzupełniająca

Oprócz regularnych zajęć baletowych i akrobatycznych zapewniamy naszym uczniom także szereg zajęć uzupełniających, które dopełniają ich artystyczną edukację. Gra na pianinie, indywidualne lekcje śpiewu, możliwość uczestnictwa w zajęcia, którego siedziba mieści się w naszej Szkole, czy zajęciach literackich – ze wszystkich tych propozycji można skorzystać w naszym gmachu. Działamy bowiem zgodnie z nowatorską koncepcją Szkoły Sztuk – kształcenie rozumiemy jako multidyscyplinarną ścieżkę, wielopłaszczyznowo wspierającą rozwój uczniów.

Zajęcia gry na pianinie

Zainteresowanym uczniom proponujemy zajęcia gry na pianinie pod okiem kompozytora i pianisty Gabriela Kaczmarka.

Zajęcia śpiewu

Uczniów, których pasjonuje śpiew operowy zapraszamy na zajęcia śpiewu prowadzone przez Renatę Dobkowską (poziom podstawowy) i Donatę Hoppel (poziom zaawansowany).

Konsultacje fizjoterapeuty

Ponieważ dbałość o doskonałą formę fizyczną jest w balecie niebywale ważna, naszym podopiecznym zapewniamy konsultacje z doskonałym fizjoterapeutą, Konradem Michalakiem. Wszystkich zainteresowanych fachową pomocą, prosimy o bezpośredni kontakt z naszym współpracownikiem pod numerem telefonu: 791 818 917.

Konrad Michalak – Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu na kierunku fizjoterapia.
Ukończył szkolenie w International Academy of Orthopedic Medicine (IAOM) z zakresu medycyny ortopedycznej i terapii manualnej, kursy współczesnych metod diagnozy i leczenia tkanek miękkich oraz masażu tkanek głębokich. Zajmuje się diagnozą i leczeniem stanów bólowych, pourazowych, przeciążeniowych w układzie mięśniowo-stawowo-więzadłowym oraz korekcją wad postaw. Kontakt: 791818917