Planery do druku na 3 miesiące

Planery do druku na kolejne miesiące to doskonała okazja do tego, aby z całą rodziną zaplanować wszystkie ważne wydarzenia.

W styczniu zaprojektowaliśmy dla Was tylko jeden planer. Tym razem postanowiliśmy przygotować materiały do wydruku na kolejne trzy miesiące. Zdajemy sobie sprawę, że wiele osób właśnie w ten sposób wpisuje daty, o których należy pamiętać, planując swoje zadania i cele. Materiały można wykorzystać do planowania rodzinnych wydarzeń, ale również tych związanych z pracą.

Co zawierają nasze planery do druku?

Planery na kolejne trzy miesiące to doskonała okazja do tego, aby z całą rodziną wybrać najważniejsze cele i  stworzyć nawyk skutecznego planowania również u dzieci. Planery zaprojektowaliśmy tak, aby można było zapisać nadchodzące wydarzenia oraz zrobić notatki. Każdy z planerów zawiera także daty spektakli w Teatrze Cortiqué, które także mogą znaleźć się w rodzinnym harmonogramie.

Co trzeba zrobić, aby otrzymać planer?

Wystarczy pobrać go z naszej strony, wydrukować go i mieć pod ręką przez cały miesiąc!

Życzymy przyjemnego planowania!