Półkolonie w Szkole Baletowej Anny Niedźwiedź

Półkolonie letnie w Szkole Baletowej Anny Niedźwiedź to 3 tygodnie świetnej zabawy i nauki! Półkolonie letnie w Poznaniu to  doskonała okazja do tego, aby poznać nowych przyjaciół,  spędzić aktywnie letnie wakacje  i ćwiczyć pod okiem naszych pedagogów. W tym roku przygotowaliśmy wiele niespodzianek. Oczywiście tych artystycznych!

Półkolonie w Szkole Baletowej Anny Niedźwiedź – atrakcje

Podczas Wakacji z Tańcem i Akrobatyką dzieci będą mogły wziąć udział w:

• zajęciach akrobatycznych i cyrkowych
  • zajęciach gimnastyki artystycznej
  • zajęciach akrobatycznych
  • zajęciach tanecznych
  • warsztatach makijażu i charakteryzacji,
  • pokazach na scenie Teatru Cortiqué Anny Niedźwiedź
  • ciekawych wycieczkach

Uwaga! W półkoloniach letnich mogą brać udział dzieci od 6 roku życia.

Podczas półkolonii zapewniamy:

• pełną opiekę od 7:00 do 16:00 oraz zajęcia dydaktyczne 9:00-15:00;
  • wyżywienie – zapewniamy jeden posiłek ciepły oraz wodę (śniadanie i podwieczorek dziecko przynosi ze sobą);
  • wykwalifikowaną kadrę wychowawców oraz pedagogów;
  • profesjonalnie wyposażone sale do zajęć tanecznych i akrobatycznych/gimnastycznych; ubezpieczenie NNW wszystkich uczestników;
  • ciekawy program dydaktyczno-rekreacyjny.

Terminy turnusów:

• I turnus: 24-28 czerwca
  • II turnus 1-5 lipca
  • III turnus 26-30 sierpnia

Półkolonie w Szkole Baletowej Anny Niedźwiedź – szczegóły

Na Wakacje z akrobatyką, tańcem i sztuką w Szkole Baletowej Anny Niedźwiedź zapraszamy dzieci od 6 roku życia. Nie muszą mieć żadnych umiejętności tanecznych ani akrobatycznych!

Pory zajęć: Zajęcia będą się odbywać od 9:00 do 15:00. Dziecko można będzie dowieźć na godzinę 7:00 i odebrać do godziny 16:00. W godzinach, gdy nie będą odbywać się zajęcia, nasi opiekunowie będą zajmowali się dziećmi w ramach zajęć świetlicowych.

Posiłki: Uczestnikom wakacji zapewniamy smaczne, domowe obiady przygotowywane przez sprawdzoną restaurację. Menu uwzględnia wszelkie nietolerancje pokarmowe (obowiązuje dopłata wg indywidualnej wyceny, zgłoszenie na min.10 dni przed rozpoczęciem zajęć). Dzieci i młodzież zabierają ze sobą codziennie śniadanie i podwieczorek.

Wiek uczestników: Na Wakacje z Tańcem i Akrobatyką można zapisywać dzieci od 6 roku życia.

Miejsce zajęć: Szkoła Baletowa Anny Niedźwiedź w Poznaniu, ul. Mansfelda 4

Prowadzący: Pedagodzy Szkoły Baletowej Anny Niedźwiedź

Półkolonie w Szkole Baletowej Anny Niedźwiedź – cena

• 890 zł – uczestnicy spoza szkoły
  • 840zł – uczniowie NSST, SBAN
  • 790  – rodzeństwo (uczniowie Szkoły Baletowej Anny Niedźwiedź) lub opłata za każdy turnus, przy uczestnictwie w dwóch lub trzech turnusach.

Półkolonie w Szkole Baletowej Anny Niedźwiedź – zgłoszenia i płatności

1. Zgłoszenia przyjmujemy do  15.05.2024   (przy zgłoszeniu obowiązuje wpłata 200 zł). Płatność całościowa do 12.06.2024 roku.
  2. Płatność przelewem na konto: 96 1140 2004 0000 3402 8007 9246
  3. Prosimy w tytule wpłaty podać: „Wakacje z Tańcem i Akrobatyką– 2024” oraz imię i nazwisko uczestnika z datą turnusu.