Przerwa od zajęć w czasie ferii zimowych

Uprzejmie informujemy, iż w dniach od 27 stycznia do 9 lutego 2020 r. trwa w szkole przerwa śródsemestralna, podczas której nie odbywają się zajęcia.

Nowy semestr rozpoczynamy 10 lutego 2020 r.

Sekretariat będzie czynny jedynie w pierwszym tygodniu ferii zimowych, czyli w dniach 27 – 31 stycznia 2020 r.

Pomimo zimowej przerwy od zajęć dydaktycznych, w naszej szkole trwa kolejna edycja Ferii z Tańcem i Sztuką! Uczestnicy biorą udział w zajęciach baletowych, akrobatycznych, zwiedzają ciekawe miejsca w Poznaniu i aktywnie spędzają czas!

Ferie z Tańcem i Sztuką mają w naszej szkole długą tradycję i cieszymy się, że dzieci mogą poznawać piękno tańca, a artystyczne warsztaty rozwiną ich wyobraźnię. Ferie z Tańcem i Sztuką to także wspaniała okazja, aby  poznać nowych przyjaciół! 

Zima w mieście nie musi być nudna! Codzienną relację z Ferii z Tańcem i Sztuką obejrzycie na naszym profilu na Facebooku!